Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

 

Szanowni Państwo,

Informujemy,że z dniem 18.05.2020  została przywrócona  możliwość odbycia wizyty w  Centrum Reumatologii  w ramach projektu pn. „Program badań przesiewowych RZS w Centrum  Reumatologii   w Ustroniu ". Wizyty będą odbywać się  przy zachowaniu  dodatkowych wzmocnionych procedur bezpieczeństwa oraz zgodnie z aktualnymi zaleceniami..

 Pacjenci ,którzy już otrzymali skierowanie, bądź oczekują na drugą wizytę w naszym OWD zapraszamy do odbycia wizyty w Centrum Reumatologii w Ustroniu.

 Życzymy wszystkim wiele zdrowia i optymizmu.

                                                                                                  thumbs up 5043803 960 720
 

Szanowni Państwo,

 

      Ze względu na obowiązujący stan epidemii oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia wizyty w Centrum Reumatologii w Ustroniu  w ramach projektu pn. „Badania przesiewowe RZS w Centrum Reumatologii w Ustroniu ” zostały wstrzymane do odwołania.

W przypadku gdy otrzymali Państwo skierowanie prosimy o kontakt telefoniczny nr tel.797-906-917 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z Biurem Projektu.

Możliwość udziału w projekcie na pewno nie przepadnie.

O zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Życzymy wszystkim wiele zdrowia i optymizmu.

 covid
 

  Szanowny Pacjencie,

 

         Centrum Reumatologii Sp. z o.o. oraz placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej współpracujące z nami w ramach Projektu

  pn. „Program badań przesiewowych RZS w Centrum Reumatologii w Ustroniu” są w pełni przystosowane do osób z niepełnosprawnościam.

  Zależy nam, aby każdy pacjent miał możliwość skorzystania z bezpłatnej diagnostyki RZS współfinansowanej z Funduszy Europejski,

  zachęcamy wszystkich do udziału w Projekcie.

 ID 10052309
 

Szanowni Państwo!

 Z satysfakcją informujemy, że od 01.09.2017 rozpoczęliśmy udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Pierwotnej i Wczesnego Wykrywania  Reumatoidalnego Zapalenia Stawów, umożliwiający szybką ścieżkę diagnostyczną. Program został opracowany z udziałem Ministerstwa Zdrowia i jest   finansowany ze środków Unii Europejskiej.

 Zapraszamy jednostki Podstawowej Opieki Zdrowotnej do zawarcia współpracy w ramach tego programu, co pozwoli Państwu kierować pacjentów do  naszego Ośrodka Wczesnej Diagnostyki Zapalenia Stawów.


 Celem programu jest zmniejszenie opóźnień diagnostycznych i poprawa wczesnej wykrywalności RZS w celu zapewnienia utrzymania lub powrotu do  aktywności zawodowej chorych na RZS spośród grupy docelowej programu. Realizacja programu obejmuje współpracę lekarza podstawowej opieki    zdrowotnej (POZ) ze specjalistą reumatologiem.

 RZS
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Image courtesy of Teerapun at FreeDigitalPhotos.net

 ******