Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu sp. z o.o.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/server548898/ftp/web/templates/reumaeu1/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reumaeu1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

 

 

Bezpłatna diagnostyka Reumatoidalnego Zapalenia Stawów

 

 

W związku realizacją projektu pn. „Program badań przesiewowych RZS w Centrum Reumatologii w Ustroniu.” Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej, pogłębionej diagnostyki RZS w Centrum Reumatologii Sp. z o.o.

 

 

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które:

gościec 1

  • Odczuwają ból stawów, nadgarstków, rąk
  • Mają spuchnięte bądź obrzęknięte ręce
  • Odczuwają problemy z zaciśnięciem reki w pięść lub mają problem z chodzeniem
  • Znajdują się przedziale wiekowym 18 do 65 lat
  • Nie leczyły się wcześniej u specjalisty reumatologa np.stosując metotreksat
  • Nie były poddane leczeniu

 

 

 

 

Pacjenci, którzy odpowiedzą TAK na przynajmniej 6 spośród 11 pytań zawartych w Kwestionariuszu dla pacjenta proszeni są o zgłaszanie się do placówek POZ biorących udział w programie.

 

kwestionariusz

 

 

 

 Aby wziąć udział w projekcie, skorzystać z badań laboratoryjnych, obrazowych oraz konsultacji u specjalisty reumatologa w szybkim czasie – 14 dni ! należy zgłosić się do Ośrodka Podstawowej Opieki Zdrowotnej, który bierze udział w programie.

Lista zaangażowanych POZ znajduje się  TUTAJ