Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Zaproszenie do współpracy

 

Zachęcamy przedstawicieli Podstawowej Opieki Zdrowotnej do współpracy z naszym Centrum. Jesteśmy w trakcie aplikowania do konkursu „Wczesne Wykrywanie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów”. List w tej sprawie znajduje się poniżej.

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z przystąpieniem Centrum Reumatologii Sp z o.o. do postępowania konkursowego „Wczesne Wykrywanie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów” (Konkurs POWR05.01.00-19.05-00-003/16) zwracamy się do Państwa z prośbą o podjęcie współpracy w zakresie diagnostyki, profilaktyki oraz strategii leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów. Współpraca przy realizacji projektu zakłada przekazanie przez Lekarzy Centrum Reumatologii kluczowej wiedzy reumatologicznej potrzebnej do realizacji projektu.

Projekt dotyczyosób w wieku produkcyjnym w grupie podwyższonego ryzyka rozwoju zapalnej choroby reumatycznej. Zostaną one objęte badaniami przesiewowymi w celu wczesnego wykrycia choroby.Kwalifikacja Lekarza POZ polega na przeprowadzeniu 2 wizyt lekarskich konsultacyjnych. Następnie pacjent zostanie przekazany do naszego Centrum, gdzie podejmiemy diagnostykę.Pacjentów spełniających kryteria wczesnego zapalenia stawów obejmiemy opieką specjalistyczną Świadczenia Lekarza POZ są objęte gratyfikacją finansową wynikającą z założeń projektu.

Po uzyskaniu Państwa zgody na współpracę celem wspólnej realizacji projektu podpiszemy umowę o współpracy na zasadzie umowy partnerstwa (ustawa z dnia 11 lipca2014r o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020; Dz.U. z 2016., poz 217).

Serdecznie Państwa zachęcamy do podjęcia współpracy dla dobra pacjentów oraz wspólnego rozwiązywania problemów reumatologicznych.

 

Kontakt:

Katarzyna Koczwara

Rzecznik prasowy Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 609753590