Ilustrację tekstu stanowi grafika przedstawiająca różnokolorowe segregatory ustawione na półce.13.04.2023 BRAKOWANIE (ZNISZCZENIE) DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Ogłoszenie o brakowaniu (zniszczeniu) dokumentacji medycznej bez możliwości odtworzenia danych osobowych.

Zarząd Śląskiego Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o. o. informuje, że planowane jest brakowanie (niszczenie) dokumentacji: historii chorób z 2002 roku. Osoby zainteresowane odbiorem oryginału indywidualnej dokumentacji medycznej przeznaczonej do zniszczenia, tj.: pacjent, jego przedstawiciel ustawowy bądź osoba upoważniona przez pacjenta, mają prawo do odebrania swojej dokumentacji do 05.05.2023 roku.

Po wyżej wymienionym terminie dokumentacja medyczna zgodnie z obowiązującą procedurą zostanie przeznaczona do brakowania (zniszczenia).

Wnioski o wydanie dokumentacji medycznej przeznaczonej do zniszczenia (Wniosek do pobrania poniżej - kliknij) można składać w formie papierowej na adres: Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji Sp. z o.o., ul. Szpitalna 11, 43 – 450 Ustroń – z dopiskiem: Archiwum lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie zapytania należy kierować pod nr telefonu Szpitala: 33 854–26– 40 (wewnętrzny 308).

Wniosek