Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reu_1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Kadr części pokoju-apartamentu przedstawia 2-osobowe szerokie łóżko i szafki nocne z lampkami po obu jego stronach. Z brązem mebli i drzwi wejściowych współgra jasnoszara i beżowa  kolorystyka ścian oraz podłogi.27.09.2022 POKOJE HOTELOWE W CENTRUM REUMATOLOGII

W Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o. można wynająć pokoje hotelowe. Mieszczą się one w administracyjnej części obiektu - na parterze, poza oddziałami szpitala - i są dostępne dla osób z zewnątrz.

 

Oferowany jest pobyt w 2-osobowych, funkcjonalnych i przestronnych pokojach-apartamentach.

Poszerzony kadr poprzedniego zdjęcia. Oprócz szerokiego łóżka, szafek nocnych i drzwi wejściowych widać jeszcze część dużego, przestronne okna.

Na zdjęciu innego fragmentu pokoju-apartamentu widać okrągły stolik z dwoma fotelami oraz przestronne biurko, na którego części stoi telewizor.

Pokoje-apartamenty wyposażone są w łazienkę o wysokim standardzie i aneks kuchenny.

 W łazience o wysokim standardzie jest kabina prysznicowa.

 Aneks kuchenny jest w podobnej kolorystyce, jak pozostała część pokoju-apartamentu: jasnobeżowe płytki na frontowej ścianie i blat oraz brązowa obudowa stalowego zlewu.

Wynajęcie pokoju może mieć charakter czysto prywatny bądź służbowy - nie jest związane z koniecznością korzystania z jakichkolwiek usług medycznych świadczonych przez szpital. Wynajmujący pokój-apartament ma zagwarantowane darmowe parkowanie na terenie Centrum (w wyznaczonym miejscu), jak i bezpłatny dostęp (spacer, relaks) do rozległego, starannie utrzymanego ogrodu przy szpitalu. Istnieje także możliwość korzystania z wyżywienia na miejscu, w jadalni personelu Centrum, która również zlokalizowana jest poza oddziałami w bardzo bliskim sąsiedztwie pokoi hotelowych (kilkadziesiąt kroków korytarzem).

Szczegóły dotyczące wynajmu pokoi dostępne są na stronie internetowej: www.bialydomekustron.pl w zakładkach POKOJE-Apartamenty Szpital Reumatologiczny oraz CENNIK. Kontakt w sprawie wynajmu pokoi - telefon: +48 603 713 300; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.