Śląskie Centrum Reumatologii,
Ortopedii i Rehabilitacji
w Ustroniu Sp. z o.o.

Na zdjęciu część przestronnej sali. Widać kilkanaście kartonów z posegregowaną żywnością, artykułami chemicznymi i higienicznymi. Obok kartony gotowe do zapełnienia. 8.03.2022 CENTRUM REUMATOLOGII DLA NAPADNIĘTEJ UKRAINY

W pierwszych dniach marca Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o. zorganizowało wśród swoich pracowników zbiórkę charytatywną dla mieszkańców Ukrainy, na terenie której trwa wojna. Zgromadziliśmy to, co najpilniej i najbardziej potrzebne: żywność z dłuższym terminem ważności, leki przeciwbólowe, środki opatrunkowe, środki higieniczne i artykuły chemiczne, śpiwory, karimaty, pościel, ręczniki, termosy, latarki. W piątkowy poranek (4 marca) zebrane rzeczy, posortowane i opakowane, zostały przewiezione do Caritasu Diecezji Bielsko-Żywieckiej, która rozprowadza humanitarne transporty dla Ukraińców, doświadczających tragedii wojny.

Rozszerzony kadr poprzedniego zdjęcia. Kartony z posegregowaną żywnością, artykułami chemicznymi i higienicznymi. Obok kartony gotowe do zapełnienia.

Na zdjęciu widać około trzydziestu kartonów z żywnością, artykułami chemicznymi, higienicznymi, kosmetykami oraz osobę, która segreguje rzeczy.

Na zdjęciu kilkanaście kartonów, niemal wszystkie z żywnością. Na wierzchu kartonu z kocami, leżą dwie duże pluszowe maskotki-przytulanki.

Zdjęcie sprzed szpitala - załadunek pełnych kartonów do auta transportowego. Trzy osoby biorą kartony z wózka towarowego i kładą je wewnątrz auta.

Czwarta transza