Śląskie Centrum Reumatologii,
Ortopedii i Rehabilitacji
w Ustroniu Sp. z o.o.

Kadr zdjęcia z laboratorium - dłonie laboranta spoczywają na mikroskopie, obok którego jest stojak z wypełnionymi probówkami.21.02.2022 PRACA DLA DIAGNOSTY LUB TECHNIKA ANALITYKI MEDYCZNEJ

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. zatrudni w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej diagnostę laboratoryjnego lub technika analityki medycznej (wymagane odpowiednie kwalifikacje).

Oferowana forma zatrudnienia - umowa o pracę (czas pracy: 7 godzin 35 minut), praca od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując w temacie wiadomości "diagnosta laboratoryjny") lub o kontakt osobisty z Kierownikiem Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej (telefon: 33/8542640 wew. 281). Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony oraz podpisany druk zgody i oświadczeń zawarty w poniższym ZAŁĄCZNIKU. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 maja. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

ZAŁĄCZNIK