Śląskie Centrum Reumatologii,
Ortopedii i Rehabilitacji
w Ustroniu Sp. z o.o.

Grafika jest kolażem użytych w tekście zdjęć: prezesa zarządu Janusza Króla, zespołu, który wykonał zabieg wszczepienia endoprotezy, nowych kotłów gazowych i kolektorów słonecznych na budynku mieszczącym basen..21.12.2021 INWESTYCYJNY SERIAL TRWA

W zeszłym roku w Centrum Reumatologii w Ustroniu został oddany do użytku funkcjonalny, obejmujacy trzy sale, blok operacyjny wraz ze sterylizatornią. Niedawno, w listopadzie, zakończono ważny etap prac związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków szpitalnych, a w I półroczu nadchodzącego roku przewidziana jest finalizacja termomodernizacji budynku technicznego. Na tym inwestycyjne plany bynajmniej nie kończą się. Może już wiosną ruszą prace związane z rewitalizacją przyszpitalnego ogrodu. O inwestycyjnym serialu w "Reumatologu" można przeczytać w najnowszym numerze "Kalendarza Ustrońskiego".

Skan strony z Kalendarza, zawierającej wypowiedzi prezesa Janusza Króla, który podkreślił znaczenie zamontowania trzech układów kogeneracyjnych, dających możliwość produkcji energii elektrycznej z gazu.    

Skan strony z Kalendarza, na której są zdjęcia kolektorów słonecznych i nowych kotłów gazowych oraz zespołu, który w marcu - pierwszy raz w historii szpitala - wykonał wszczepienie endoprotezy odwróconej barku.