Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Na zdjęciu fragment utrzymanej we wzorowej czystości sali szpitalnej, wyposażonej w nowoczesne biało-seledynowe łóżka i elektroniczną aparaturę.12.10.2021 PRACA DLA SALOWEJ

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. zatrudni salową / salowego. Wymagana umiejętność stałego utrzymania porządku i czystości na powierzonym odcinku. 

Oferowana forma zatrudnienia - umowa zlecenie w systemie 12-godzinnym. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując w temacie wiadomości "salowa"/"salowy) lub o kontakt osobisty z Koordynatorem Salowych (telefon: 33/854 26 40 wew. 346). Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony i podpisany druk zgody i oświadczeń zawarty w poniższym ZAŁĄCZNIKU. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22 października. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

ZAŁĄCZNIK