Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Czarna grafika na szarym tle przedstawia sylwetkę osoby siedzącej przy biurku z komputerem.23.08.2021 PRACA W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I UMÓW

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku: Specjalista w Dziale Zamówień Publicznych i Umów. Wymagania: minimum wykształcenie średnie, biegła obsługa komputera i znajomość pakietu Microsoft Office; mile widziana znajomość Ustawy o zamówieniach publicznych oraz zagadnień przetargowych. Oferowana forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku, czas pracy 7 godzin 35 minut.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując w temacie: specjalista - dział zamówień publicznych) lub o składanie aplikacji osobiście w sekretariacie Centrum Reumatologii. Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony i podpisany druk zgody zawarty w poniższym ZAŁĄCZNIKU. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 września 2021 roku. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

 ZAŁĄCZNIK