Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

brako219.11.2020 BRAKOWANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Zarząd Centrum Reumatologii w Ustroniu przekazuje informację o brakowaniu (niszczeniu) dokumentacji medycznej bez możliwości odtworzenia danych osobowych.

Zarząd Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że zakończono procedurę brakowania dokumentacji - historii chorób z lat 1998-1999. Osoby zainteresowane odbiorem oryginału indywidualnej dokumentacji medycznej przeznaczonej do zniszczenia, tj. pacjent, jego przedstawiciel ustawowy bądź osoba upoważniona przez pacjenta, mają prawo do odebrania swojej dokumentacji do 31 grudnia 2020 roku. Wnioski można składać w formie papierowej na adres: ul. Szpitalna 11, 43-450 Ustroń lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko pacjenta (w razie przypadku zmiany - nazwisko pierwotne), datę urodzenia pacjenta, dane kontaktowe - numer telefonu i adres, ewentualnie adres poczty elektronicznej.

Wszelkie zapytania można kierować pod numer telefonu Centrum Reumatologii: 33 854-26-40 wew. 308 lub 200.