Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji
i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen.
Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Fragment dużego, skąpanego w słońcu, ogrodu. Na pierwszym planie różnorodne ciemnozielone i bordowe rośliny tworzące rabatkę oddzielającą dwie ścieżki wybrukowane różową kostką. Ścieżki, łączą się nieco dalej z szeroką alejką, wzdłuż której rosną efektowne młode drzewa iglaste - sosny i świerki. Z prawej strony, tak ze ścieżkami, jak i z alejką styka się efektownie utrzymany trawnik.10.11.2020 ZATRUDNIMY PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Śląskie Centrum Reumatologii i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. zatrudni pracownika gospodarczego. Wymagania: doświadczenie w pracach gospodarczo-ogrodowo-konserwatorskich (umiejętność obsługi sprzętu i urządzeń mechanicznych do: koszenia trawy, odśnieżania, przycinania, cięcia, itp.; znajomość zasad pielęgnacji drzew, krzewów, roślin ogrodowych oraz zasad utrzymywania porządku i segregacji odpadów).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt telefoniczny: 33 854 32 00 lub 33 85426 40 wew. 200) z dopiskiem w tytule "oferta: pracownik gospodarczy" - mile widziane dokumenty potwierdzające zdobyte kwalifikacje i doświadczenie. Do aplikacji prosimy dołączyć wypełniony i podpisany druk zgody i oświadczeń zawarty w poniższym ZAŁĄCZNIKU. Szczegółowych informacji udziela Dział Administracyjny (kontakt telefoniczny: 33 854 26 40 wew. 100, 216 lub 513 2020 564). Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

ZAŁĄCZNIK