Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server548898/ftp/web/templates/reu_1/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Fragment uroczystego otwarcia - dwaj księża święcą oddawaną do użytku salę operacyjną.15.06.2020 NOWE SALE OPERACYJNE!

Dzisiaj w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. oficjalnie zakończony został I etap inwestycji "Modernizacja Bloku Operacyjnego w ŚCRRiZN ukierunkowana na poprawę jakości i dostępności do świadczeń ochrony zdrowia". Uroczyście otwarto - kompletnie wyposażone - dwie sale operacyjne, sterylizatornię oraz pomieszczenia bezpośredniego zaplecza.

W dzisiejszym spotkaniu, którego gospodarzem był Prezes Zarządu Centrum Reumatologii Sp. z o.o. Janusz Król, wzięli udział: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, Przewodniczący Sejmiku Śląskiego Jan Kawulok i Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz. Oddane do użytku sale i pomieszczenia poświęcili ustrońscy księża - Jan Piszczan z parafii św. Brata Alberta i Dariusz Lerch z parafii Ewangelicko-Augsburskiej. Relację filmową z uroczystego otwarcia można obejrzeć klikając TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zaproszeni na otwarcie goście byli oprowadzani po salach operacyjnych.Na zdjęciu grupa pielęgniarek uczestnicząca w otwarciu sal operacyjnych.

Wraz z salami operacyjnymi do użytku zostały oddane pokoje pooperacyjne dla pacjentów. Prezes Zarządu Centrum Reumatologii w Ustroniu odpowiadał na pytania dziennikarzy lokalnych mediów.