Śląskie Centrum Reumatologii,
Ortopedii i Rehabilitacji
w Ustroniu Sp. z o.o.

Motyw graficzno-zdjęciowy: na palcach dłoni w gumowych rękawiczkach rozpięta maseczka. 1.06.2020 NADAL W MASECZKACH I ZAKAZ ODWIEDZIN

Zgodnie z rządowymi wytycznymi został zniesiony nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Centrum Reumatologii w Ustroniu Sp. z o.o. informuje, że na terenie naszej placówki wciąż obowiązują zasady i ograniczenia wprowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego Pacjentom i Personelowi.

Informacja dla Pacjentów i innych osób, przebywających w budynku Centrum Reumatologii

Mimo decyzji Rządu o zniesieniu od 30 maja obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej, na terenie Centrum Reumatologii w Ustroniu nadal obowiązują zasady, które zostały wprowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego Pacjentom i Pracownikom.

W związku z tym Pacjentów hospitalizowanych oraz zgłaszających się do Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej lub Izby Przyjęć, a także wszystkie inne osoby wchodzące do budynku Centrum Reumatologii nadal obowiązuje używanie środków ochrony osobistej tj. maseczki zasłaniającej nos i usta oraz stosowanie dezynfekcji rąk i/lub rękawiczek ochronnych. 

Nadal także obowiązuje zakaz odwiedzin chorych w Oddziałach Centrum Reumatologii i przebywania na terenie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej osób towarzyszącym Pacjentom.